Chłodziarko-zamrażarka MDRB380FGE02A inox
Symbol: MDRB380FGE02A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2595.60 Cena przed promocją: 2884.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MDRB380FGE02A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2595.60 Cena przed promocją: 2884.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarko-zamrażarka MDRB380FGE
Chłodziarko-zamrażarka MDRB380FGE ma pojemność 270 l, dzięki czemu oferuje sporo miejsca na wszystkie zakupy.
Różne funkcje zapewniają optymalne chłodzenie: dzięki All Around Cooling powietrze chłodzące krąży równomiernie, co zapewnia stałe zużycie energii. Dzięki funkcji No Frost już nigdy nie będziesz musiał rozmrażać, a cyfrowe sterowanie Midea precyzyjnie reguluje temperaturę.
Technologia No Frost
Powietrze rozprowadza się równomiernie, aby zapobiec tworzeniu się lodu, eliminując w ten sposób irytującą potrzebę rozmrażania zamrażarki i zapewniając szybsze osiągnięcie optymalnego punktu chłodzenia.
Multi Air Flow
Zimne powietrze jest równomiernie rozprowadzane po całej lodówce dzięki wielowarstwowej konstrukcji kanałów powietrznych, co pomaga utrzymać stałą temperaturę i dłużej zachować świeżość żywności.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 71 l |
| Pojemność chłodziarki | 199 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 3.5 kg/dobę |
| Technologia | No frost |
| Funkcje | MultiAirflow Oświetlenie LED Szybkie chłodzenie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Klasa głośności | C |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 54.5 cm |
| Głębokość | 62.5 cm |
| Waga | 54 kg |
| Oznaczenia | |