Chłodziarko-zamrażarka KGN56XLEB
Symbol: KGN56XLEB
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3787.20 Cena przed promocją: 4208.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KGN56XLEB
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3787.20 Cena przed promocją: 4208.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 108 l |
| Pojemność chłodziarki | 400 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 10 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 22 h |
| Technologia | No frost |
| Funkcje | PerfectFit Supermrożenie Eco |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 193 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 80 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |