Chłodziarko-zamrażarka KGN362IDF
Symbol: KGN362IDF
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3936.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KGN362IDF
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3936.00
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarko-zamrażarka KGN362IDF
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 103 l |
| Pojemność chłodziarki | 218 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 9.5 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 14 h |
| Technologia | No frost |
| Funkcje | Komora fresh / zero Otwarte drzwi SuperCool SuperFreezing Alarm podwyższonej temperatury |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 186 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 66.5 cm |
| Waga | 64.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |