Chłodziarko-zamrażarka FK3506D.2F(E)
Symbol: 1195268
Dostępność: 24 szt.
Cena: 2457.90 Cena przed promocją: 2731.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1195268
Dostępność: 24 szt.
Cena: 2457.90 Cena przed promocją: 2731.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarko-zamrażarka FK3506D.2F(E)
Total NoFrost
Brak konieczności rozmrażania
Lubisz rozmrażać lodówkę? Jeśli nie, już nigdy nie będziesz musiał tego robić! Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku. A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania! Ale NoFrost to też większa higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Nie musisz nic robić, a wygodnie oszczędzasz!
Szuflada na pizzę
Łatwe wyjmowanie i wkładanie produktów do zamrażalnika
Nie możesz zmieścić w zamrażarce pudełka z pizzą czy lodami? Dzięki przemyślanej konstrukcji szuflada zapewnia łatwy i szybki dostęp do szerokich lub wysokich produktów. Wszystko na wyciągnięcie ręki komfort i funkcjonalność w jednym!
Simple InsideControl
Precyzyjne sterowanie temperaturą
Idealnie urządzona kuchnia łączy wygodę użytkowania ze stylem. Dlatego panel kontrolny lodówek z elektronicznym sterowaniem Simple InsideControl umieszczony jest wewnątrz chłodziarki. Wygodnie regulujesz ustawienia lodówki, a jej gustowny wygląd cieszy oko. Brak zbędnych elementów na froncie urządzenia to ergonomia w parze z elegancją!
Klasa energetyczna E
Oszczędność energii i niższe rachunki za prąd
Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok 24 godziny na dobę a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Ograniczając pobór prądu, troszczysz się też o środowisko.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 96 l |
| Pojemność chłodziarki | 226 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 4.5 kg/dobę |
| Technologia | Total No Frost |
| Funkcje | Oświetlenie LED Supermrożenie Superchłodzenie Otwarte drzwi |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 185.5 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 63.5 cm |
| Oznaczenia | |