Chłodziarka R619EAW6
Symbol: 741011
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3113.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 741011
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3113.00
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | jednodrzwiowa |
| Pojemność chłodziarki | 398 l |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Technologia | Brak |
| Funkcje | Otwarte drzwi CrispZone DynamiCooling EcoMode Komora fresh / zero AdaptTech SmartHumidity SuperCool Zapobieganie wypadaniu butelek |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 185 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 66.3 cm |
| Waga | 67 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |