Chłodziarka LRB3AE12S
Symbol: LRB3AE12S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2320.20 Cena przed promocją: 2578.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LRB3AE12S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2320.20 Cena przed promocją: 2578.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarka LRB3AE12S
Przestrzenne rozwiązania przechowywania
Chłodziarka 500 OptiSpace oferuje przestrzenne wnętrze na zakupy spożywcze. Opcje przechowywania ułatwiają znalezienie miejsca na większe produkty. A jeśli będziesz potrzebować jeszcze więcej przestrzeni, możesz łatwo wyjąć szuflady.
OptiSpace posiada przestrzenne wnętrze na zakupy
Nasza chłodziarka z OptiSpace oferuje wiele możliwości przechowywania - zarówno na półkach, jak i między nimi. A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, szuflady można łatwo wyjąć by dopasować chłodziarkę do konkretnych potrzeb.
Szuflada z kontrolą wilgotności
Ciesz się pysznymi, świeżymi warzywami, dzięki szufladzie z funkcją kontroli wilgotności. Zamknięty obieg powietrza tworzy idealną przestrzeń dla ziół i warzyw liściastych, a otwarty zapewnia optymalne warunki przechowywania.
Wygodne przechowywanie wszystkich produktów
Przezroczysta szuflada o pełnej szerokości na warzywa ułatwia przechowywanie dużych i długich produktów. Nie wahaj się w czasie zakupów, wiedząc, że masz w chłodziarce miejsce na wygodne przechowywanie dużych produktów.
Trwałe półki z bezpiecznego szkła
Solidne półki w chłodziarce wykonano z bezpiecznego szkła, które cechuje wyjątkowa trwałość. Jeśli coś rozlejesz, łatwo to wyczyścisz wilgotną szmatką.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Budowa | jednodrzwiowa |
| Pojemność chłodziarki | 208 l |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Technologia | Brak |
| Funkcje | Oświetlenie LED |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Klasa głośności | B |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 121.8 cm |
| Szerokość | 54.8 cm |
| Głębokość | 54.9 cm |
| Waga | 35 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |