Chłodzenie wodne Krux HydroArc 360 (KRXE010)
Symbol: KRXE010
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1073.41 Cena przed promocją: 1192.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KRXE010
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1073.41 Cena przed promocją: 1192.68 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Waga produktu | 2,45 kg |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Głębokość chłodnicy | 36 cm |
| Szerokość chłodnicy | 12 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011 (Socket R) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2600 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Złącze pompy | 3-pin |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie zginaj i nie uszkadzaj przewodów chłodzących; ryzyko wycieku i korozji.
• Unikaj kontaktu z cieczą chłodzącą; może powodować podrażnienia skóry i oczu.
• Produkt nie może być wyrzucany do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów elektronicznych.