Chłodzenie wodne KRAKEN PLUS 240 RGB LCD białe
Symbol: RL-KR240-W2
Dostępność: 5 szt.
Cena: 822.60 Cena przed promocją: 914.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RL-KR240-W2
Dostępność: 5 szt.
Cena: 822.60 Cena przed promocją: 914.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chłodzenie wodne KRAKEN PLUS 240 RGB LCD białe
Chłodzenie wodne Kraken Plus wyposażone jest w zaprojektowaną przez NZXT pompę Turbine, wyświetlacz LCD oraz wentylatory RGB zapewniające w pełni konfigurowalne chłodzenie.
Inteligentne chłodzenie. Odważny wygląd.
Kraken Plus zapewnia wydajne chłodzenie procesora, w pełni konfigurowalny wyświetlacz LCD i prostą instalację zaprojektowany z myślą o entuzjastach, którzy oczekują zarówno wydajności, jak i personalizacji.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA1200 Socket AM5 LGA1851 LGA1700 Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 75.05 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 31.9 dB |
| Akcesoria w zestawie |
Zestaw elementów montażowych |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.21 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |