Chłodzenie procesora - ASTRIA 400 ARGB Lighting (TDP 230W, 120mm) White
Symbol: CL-P138-CA12SW-A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 236.70 Cena przed promocją: 263.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-P138-CA12SW-A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 236.70 Cena przed promocją: 263.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 Socket AM5 LGA2066 LGA1700 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA1200 LGA1150 LGA2011 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 65 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| TDP | 230 W |
| Poziom hałasu | 26.8 dB |
| Wymiary |
124 x 94 x 160 mm |
| Oznaczenia | |