Chłodzenie CPU Pure Rock 3 BK039 czarne
Symbol: BK039
Dostępność: 1 szt.
Cena: 166.50 Cena przed promocją: 185.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BK039
Dostępność: 1 szt.
Cena: 166.50 Cena przed promocją: 185.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Chłodzenie CPU Pure Rock 3 BK039 czarne
Pure Rock 3 Black podkręci Twoją konfigurację dzięki bardzo wysokiej wydajności w kompaktowej konstrukcji i specjalnie zaprojektowanemu wentylatorowi Pure Wings 3.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1851 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1200 LGA1700 Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 59.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 190 W |
| Poziom hałasu | 31.2 dB |
| Wymiary |
154 x 124 x 71 mm |
| Waga | 0.57 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |