Chłodzenie CPU NOCTUA NH-U14S DX-4677 dla Intel LGA4677
Symbol: NH-U14S DX-4677
Dostępność: 1 szt.
Cena: 702.72 Cena przed promocją: 780.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NH-U14S DX-4677
Dostępność: 1 szt.
Cena: 702.72 Cena przed promocją: 780.80 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Jasny brąz |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 1,56 W |
| Wysokość chłodnicy | 16,5 cm |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Szerokość chłodnicy | 15 cm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość chłodnicy | 5,2 cm |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (maks.) | 1500 RPM |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (min.) | 300 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Średnica wentylatora 2 | 14 cm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Przepływ powietrza | 140,2 m³/h |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Procesor | Intel® Xeon W |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 24,6 dB |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 225mm |
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem montażu lub demontażu chłodzenia.
• Nie dotykaj wentylatora podczas pracy urządzenia.
• Zastosuj odpowiednie środki ostrożności podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia komponentów komputera.