Chłodzenie CPU Endorfy Fortis 5 Black
Symbol: EY3A013
Dostępność: 0 szt.
Cena: 245.27 Cena przed promocją: 272.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EY3A013
Dostępność: 0 szt.
Cena: 245.27 Cena przed promocją: 272.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie RGB | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 220 W |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Szerokość chłodnicy | 15,9 cm |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM3 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2066 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM2+ |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011 (Socket R) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM2+ |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM3+ |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 163mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 202mm |