Chłodzenie Asus ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME
Symbol: 90RC0131-M0EAY0
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1788.02
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90RC0131-M0EAY0
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1788.02
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość chłodnicy | 3 cm |
| Szerokość chłodnicy | 40 cm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Szerokość opakowania | 425 mm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Prędkość obrotowa (max) | 2800 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 89,73 ft³/min |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 190mm |