Carnilove Salmon&Turkey Puppies Large 4kg
Dostępność: 9 szt.
Cena: 105.70 Cena przed promocją: 117.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 105.70 Cena przed promocją: 117.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Główny smak | Łosoś |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez soi | Tak |
| Seria | CARNILOVE Into the Wild |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Waga produktu | 4 kg |
| Białko | 38% |
| Popiół surowy | 7,8% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 410mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.