Canagan sucha karma dla kota Dental 1,5kg
Dostępność: 11 szt.
Cena: 100.45 Cena przed promocją: 111.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 100.45 Cena przed promocją: 111.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Dodatkowe cechy | Wsparcie układu nerwowego |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Główny smak | Indyk |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wsparcie układu nerwowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | problem z zakłaczeniem, okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Popiół surowy | 9,5% |
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 36% |
| Zawartość wilgoci | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 100mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.