Calibra joy dog yummy tuna treat 100g
Dostępność: 24 szt.
Cena: 10.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 24 szt.
Cena: 10.58
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | CALIBRA Joy |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Białko | 6,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 35mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.