CORSAIR iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO, 360mm Radiator, Liquid CPU Cooler
Symbol: CW-9061018-WW
Dostępność: 20 szt.
Cena: 1025.23
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CW-9061018-WW
Dostępność: 20 szt.
Cena: 1025.23
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Długość tuby | 45 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,6 cm |
| Waga produktu | 1,88 kg |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 4,33 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,12 mmH2O |
| Minimalny przepływ powietrza | 10,4 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 73,5 ft³/min |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 190mm |
• Unikaj kontaktu z cieczą chłodzącą; może powodować podrażnienia skóry i oczu.
• Produkt nie może być wyrzucany do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie zginaj i nie uszkadzaj przewodów chłodzących; ryzyko wycieku i korozji.