CORDA Drabina domowa aluminiowa 4 stopnie 000705 KRAUSE
Symbol: 000705
Dostępność: 11 szt.
Cena: 240.78 Cena przed promocją: 267.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 000705
Dostępność: 11 szt.
Cena: 240.78 Cena przed promocją: 267.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba stopni drabiny | 4 krok. |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Półka | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Model | Drabina wolnostojąca |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Długość produktu | 1500 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Maksymalna wysokość robocza | 2,8 m |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 1490mm |
• Upewnij się, że drabina stoi na stabilnym podłożu.
• Nie używać w pobliżu linii energetycznych.
• Unikaj przeciążania drabiny.