CORDA Drabina Alu 5 stopniowa CRAUZE
Symbol: 729
Dostępność: 5 szt.
Cena: 282.95 Cena przed promocją: 314.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 729
Dostępność: 5 szt.
Cena: 282.95 Cena przed promocją: 314.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Liczba stopni drabiny | 5 krok. |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Model | Drabina schodkowa |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wysokość (max.) | 300 cm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 460mm |
| Wysokość | 1680mm |
• Nie używać w pobliżu linii energetycznych.
• Unikaj przeciążania drabiny.
• Upewnij się, że drabina stoi na stabilnym podłożu.