CERTECH Super Benek Standard Lawenda - żwirek dla kota zbrylający 10l
Dostępność: 30 szt.
Cena: 53.60 Cena przed promocją: 59.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 53.60 Cena przed promocją: 59.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Objętość | 10 l |
| Szybko wchłanialne | Tak |
| Kategoria produktu | Żwirek bentonitowy |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Materiał | Granulat bentonitowy |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Seria | CERTECH Super Benek |
| Kategoria | Dla kota |
| Zapach | Lawenda |
| Ulegające biodegradacji | Tak |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 260mm |
• Nie wdychać pyłu.
• Unikać kontaktu z oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.