C&C Wybieg, kojec modułowy dla szczeniąt i małych psów - 180x75 cm (5x2; 4x3)
Dostępność: 11 szt.
Cena: 302.32 Cena przed promocją: 335.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 302.32 Cena przed promocją: 335.91 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Koła transportowe | Nie |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Kategoria produktu | Kojec |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 375mm |
• Regularnie sprawdzaj budę pod kątem uszkodzeń i ostrych krawędzi, które mogą zranić psa.
• Nie pozostawiaj psa zamkniętego w budzie na długi czas bez nadzoru.
• Upewnij się, że buda jest stabilna i dobrze zamontowana, aby zapobiec przewróceniu się.