CASIO Kalkulator kieszonkowy SL-310UC-GN BOX, 10-cyfrowy, 70x118mm, kartonik, zielony
Symbol: SL-310UC-GN BOX
Dostępność: 4 szt.
Cena: 49.32 Cena przed promocją: 54.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SL-310UC-GN BOX
Dostępność: 4 szt.
Cena: 49.32 Cena przed promocją: 54.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Osłona | Nie |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ilość klawiszy | 29 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Układ | Kieszonkowy |
| Typ obsługiwanych baterii | LR54 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Kalkulacja zysku | Tak |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Drugi ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 10 |
| Wychylny ekran | Nie |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 150mm |