CANUN Dog Menu - sucha karma dla psa - 20 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 181.45 Cena przed promocją: 201.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 181.45 Cena przed promocją: 201.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Wołowina |
| Waga produktu | 20 kg |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Wołowina |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Bez soi | Brak danych |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez laktozy | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zawartość tłuszczu | 9% |
| Białko | 25% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Popiół surowy | 9% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 585mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.