CALIBRA VD cat struvite 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 62.41 Cena przed promocją: 69.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 62.41 Cena przed promocją: 69.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Dietetyczna mieszanka paszowa |
| Seria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 2 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 32% |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 210mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.