CALIBRA VD DOG CRUNCHY SNACK WEIGHT MANAGEMENT 120G
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.48 Cena przed promocją: 23.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.48 Cena przed promocją: 23.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Waga produktu | 120 g |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Popiół surowy | 3,5% |
| Białko | 34% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Włókna surowe | 10% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 200mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki.