CALIBRA DOG life senior small fresh beef 1,5kg
Dostępność: 8 szt.
Cena: 39.90 Cena przed promocją: 44.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 39.90 Cena przed promocją: 44.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Seria | CALIBRA Life |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Główny smak | Wołowina |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zachowanie witalności |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Senior |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Popiół surowy | 6% |
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 27% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.