CALIBRA DOG PREMIUM Adult - karma dla psa - 12 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 122.90 Cena przed promocją: 136.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 122.90 Cena przed promocją: 136.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych i średnich psów |
| Bezglutenowe | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | CALIBRA Premium Line |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Białko | 24% |
| Popiół surowy | 6,8% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 177mm |
| Wysokość | 380mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.