Broadcom karta sieciowa P425G 4x 25/10GbE SFP28 PCIe NIC 4.0 x16
Symbol: BCM957504-P425G
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2095.49 Cena przed promocją: 2328.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BCM957504-P425G
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2095.49 Cena przed promocją: 2328.32 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Wewnętrzny | Tak |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Link |
| Waga produktu | 160 g |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 25000 Mbit/s |
| Liczba portów | 4 |
| Złącze światłowodowe | SFP28 |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Interfejs | Włókno |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| wersja PCI | 4.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Nie zawiera | Halogen |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu z wodą i wilgocią podczas użytkowania.
• Produkt nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.