Bozita Mousse Mixed Farm 12x85g
Dostępność: 17 szt.
Cena: 39.62 Cena przed promocją: 44.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 17 szt.
Cena: 39.62 Cena przed promocją: 44.02 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wybredny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Seria | BOZITA Mousse |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Mix smaków |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość wilgoci | 77,5% |
| Popiół surowy | 3% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Szerokość | 149mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 205mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.