Blender ręczny MSM67160
Symbol: MSM67160
Dostępność: 30 szt.
Cena: 279.90 Cena przed promocją: 311.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MSM67160
Dostępność: 30 szt.
Cena: 279.90 Cena przed promocją: 311.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Blender ręczny MSM67160
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Blender ręczny |
| Pojemność | 0.8 l |
| Moc | 750 W |
| Liczba prędkości | 12 |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.4 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | czarny |
| Wymiary |
393 x 55 x 62 mm |
| Waga | 1.4 kg |
| Oznaczenia | |