Biurko gamingowe Huzaro Hero 8.2 Balck
Symbol: HZ-Hero 8.2 Black
Dostępność: 3 szt.
Cena: 695.09 Cena przed promocją: 772.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 8.2 Black
Dostępność: 3 szt.
Cena: 695.09 Cena przed promocją: 772.32 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Model | Prosty |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Materiał ramy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Panel sterowania | Przyciski |
| Grubość blatu stołu | 1,8 cm |
| Wysokość produktu | 720 mm |
| Maksymalna wysokość | 118 cm |
| Wymiary blatu (SxG) | 1200 x 600 mm |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Przelotki kablowe | Tak |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 1240mm |
| Wysokość | 155mm |
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących.
• Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana.