Biurko gamingowe Huzaro Hero 6.0 Black
Symbol: HZ-Hero 6.0 Black
Dostępność: 1 szt.
Cena: 328.54 Cena przed promocją: 365.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 6.0 Black
Dostępność: 1 szt.
Cena: 328.54 Cena przed promocją: 365.04 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Kształt blatu | W kształcie litery L |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Typ montażu | Prawa/lewa pozycja montażowa |
| Materiał blatu | Włókno węglowe |
| Model | Narożny |
| Wzór | Karbonowy |
| Materiał ramy | Stal |
| Głębokość produktu | 1120 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Wysokość produktu | 740 mm |
| Szerokość produktu | 1470 mm |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Przelotki kablowe | Nie |
| Szerokość | 790mm |
| Długość | 1050mm |
| Wysokość | 85mm |