Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith MX16+
Symbol: MX16+
Dostępność: 22 szt.
Cena: 3774.22 Cena przed promocją: 4193.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MX16+
Dostępność: 22 szt.
Cena: 3774.22 Cena przed promocją: 4193.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Typ kontroli | Przyciski, Bezprzewodowy |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Liczba programów | 11 |
| Wyświetlone parametry treningu | Step counter |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Moc silnika | 1,5 hp |
| Obszar roboczy (SxW) | 1320 x 500 mm |
| Wysokość produktu | 1056 mm |
| Szerokość produktu | 1545 mm |
| Głębokość produktu | 773 mm |
| Wysokość po złożeniu | 105,6 cm |
| Głębokość po złożeniu | 77,3 cm |
| Szerokość po złożeniu | 24,6 cm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 1148mm |
| Długość | 833mm |
| Wysokość | 305mm |