BULT mielonka bogata w dorsza saszetka dla psa 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.49 Cena przed promocją: 12.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.49 Cena przed promocją: 12.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Ryby |
| Waga produktu | 500 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 12% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Włókna surowe | 1% |
| Szerokość | 129mm |
| Długość | 44mm |
| Wysokość | 211mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.