BULT Serca drobiowe dla psa 200g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.01 Cena przed promocją: 15.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.01 Cena przed promocją: 15.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Zawartość wilgoci | 5% |
| Białko | 56,7% |
| Zawartość tłuszczu | 4,9% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Szerokość | 208mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 59mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.