BULT Eko przysmak suszona wołowina 70g
Dostępność: 21 szt.
Cena: 15.05 Cena przed promocją: 16.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 21 szt.
Cena: 15.05 Cena przed promocją: 16.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka strunowa |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Waga produktu | 70 g |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Smak karmy | Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Skład | Suszone mięso wołowe 100% |
| Białko | 67,2% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 15,7% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 130mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.