BSTech taśma klejąca ciche odklejanie Akryl Transparent 48x66
Symbol: taśma Akryl Transparent 48x66
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.78 Cena przed promocją: 5.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: taśma Akryl Transparent 48x66
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.78 Cena przed promocją: 5.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj kleju | Akrylowy |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Długość | 60 m |
| Kolor taśmy | Przezroczysty |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 50mm |