BSTech Taśma Pakowa HotMelt 48*60m Transparent karton 36szt
Symbol: Taśma Pakowa HotMelt 48*60m Tra
Dostępność: 17 szt.
Cena: 131.25 Cena przed promocją: 145.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Taśma Pakowa HotMelt 48*60m Tra
Dostępność: 17 szt.
Cena: 131.25 Cena przed promocją: 145.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Kolor taśmy | Przezroczysty |
| Rodzaj kleju | HotMelt |
| Długość | 60 m |
| Ilość | 36 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 207mm |
| Wysokość | 300mm |