BSTech Foliopak koperta foliowa mocna FB05/C3 350X460 karton 1200 sztuk
Symbol: Foliopak FB05/C3 350X460
Dostępność: 4 szt.
Cena: 288.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Foliopak FB05/C3 350X460
Dostępność: 4 szt.
Cena: 288.19
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Format | C3 |
| Typ zamknięcia | Pasek samoklejący |
| Maksymalna grubość folii | 50 µm |
| Materiały | LDPE (polietylen niskiej gęstości) |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Szerokość | 546mm |
| Długość | 383mm |
| Wysokość | 150mm |