BSTech Foliopak koperta foliowa mocna 50mic 190x250 100 szt FB01 B5
Symbol: koperta foliowa 190x250 FB01 B5
Dostępność: 17 szt.
Cena: 17.76 Cena przed promocją: 19.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: koperta foliowa 190x250 FB01 B5
Dostępność: 17 szt.
Cena: 17.76 Cena przed promocją: 19.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | LDPE (polietylen niskiej gęstości) |
| Maksymalna grubość folii | 50 µm |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Format | B5 |
| Typ zamknięcia | Pasek samoklejący |
| Długość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Ilość | 100 szt. |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 30mm |