BRIT Premium Cat Sterilised Plate - mokra karma dla kota - 12x100 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 34.89 Cena przed promocją: 38.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 34.89 Cena przed promocją: 38.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Ryby |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Główny smak | Kurczak |
| Główny smak | Łosoś |
| Efekty zdrowotne | Zdrowa waga |
| Smak karmy | Wątróbka |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Waga produktu | 12 x 100 g |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | BRIT Premium by Nature |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Włókna surowe | 1% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 140mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.