BRIT PREMIUM BY NATURE Light - sucha karma z indykiem i owsem dla psów dorosłych z nadwagą - 15 kg
Dostępność: 9 szt.
Cena: 152.30 Cena przed promocją: 169.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 152.30 Cena przed promocją: 169.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Omega-3 |
| Wiek zwierzęcia | W każdym wieku |
| Smak karmy | Jabłko |
| Smak karmy | Kukurydza |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Indyk |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Waga produktu | 15 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | BRIT Premium by Nature |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Indyk |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Dodatki do żywności dla zwierząt domowych | Składniki analityczne: białko surowe 25,0%, zawartość tłuszczu 8,0%, wilgotność 10,0%, popiół surowy 7,6%, włókno surowe 6,5%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, omega 3 0,1%, omega 6 0,7% Skład odżywczy :witamina A (3a672a) 20 000 IU, witamina D3 (E671) 1 200 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, L-karnityna (3a910) 100 mg, biotyna (3a880) 0,6 mg, chlorek choliny (3a890) 600 mg, chelat cynkowy aminokwasów hydrat (3b606) 90 mg, chelat aminokwasów żelaza hydrat (E1) 80 mg, chelat manganu aminokwasów hydrat (E5) 35 mg, jodek potasu (3b201) 0,65 mg, chelat miedziowy aminokwasów hydrat (E4) 15 mg, organiczna forma selenu produkowana przez Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (selenizowane drożdże inaktywowane) (3b8.10) 0,2 mg Zawiera antyoksydanty zatwierdzone przez UE: ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego (1b306), askorbyl palmitynian (1b304) i ekstrakt z rozmarynu |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Metaboliczna energia (ME) | 3180 kcal/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1200 IU/kg |
| Wapń | 1,6% |
| Zawartość witaminy A | 20000 IU/kg |
| Popiół surowy | 7,6% |
| Fosfor | 1,2% |
| Białko | 25% |
| Zawartość witaminy E | 500 mg/kg |
| Włókna surowe | 6,5% |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 180mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.