BRIT Jerky Chicken Real Fillets - Kurczak - przysmak dla psa - 80 g
Dostępność: 4 szt.
Cena: 16.57 Cena przed promocją: 18.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 4 szt.
Cena: 16.57 Cena przed promocją: 18.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | BRIT Jerky |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 80 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 33% |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Zawartość tłuszczu | 26% |
| Popiół surowy | 6% |
| Włókna surowe | 2% |
| Szerokość | 216mm |
| Długość | 147mm |
| Wysokość | 67mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.