BRIT Care Sustainable Adult Medium Breed Chicken & Insect - sucha karma dla psa - 3 kg
Symbol: 100-172176
Dostępność: 0 szt.
Cena: 79.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-172176
Dostępność: 0 szt.
Cena: 79.83
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Owady |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Bez laktozy | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | BRIT Care |
| Seria | BRIT Care Sustainable |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Kurczak |
| Główny smak | Owady |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Tak |
| Białko | 26% |
| Popiół surowy | 6% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Włókna surowe | 2,8% |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 250mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.