BRIT Care Grain-Free Adult Salmon Large Breed - sucha karma dla psa - 3 kg
Symbol: 100-172203
Dostępność: 2 szt.
Cena: 93.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-172203
Dostępność: 2 szt.
Cena: 93.16
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | BRIT Care Grain-Free |
| Seria | BRIT Care |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Smak karmy | Łosoś |
| Smak karmy | Ziemniak |
| Waga produktu | 3 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Efekty zdrowotne | Skóra i sierść |
| Główny smak | Łosoś |
| Główny smak | Ryby |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Białko | 25% |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 400mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.