BRIT Care Cat Grain-Free Haircare - sucha karma dla kota - 2 kg
Dostępność: 16 szt.
Cena: 75.94 Cena przed promocją: 84.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 16 szt.
Cena: 75.94 Cena przed promocją: 84.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Skóra i sierść |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Seria | BRIT Care |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Główny smak | Ryby |
| Główny smak | Łosoś |
| Główny smak | Kurczak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Białko | 31% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 8,5% |
| Włókna surowe | 4% |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.