BOZITA Mięsne kawałki z łososiem w sosie 370g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8.05 Cena przed promocją: 8.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8.05 Cena przed promocją: 8.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Nie zawiera ziarna | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Pojemność | 370 g |
| Główny smak | Ryby |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zawartość witaminy D3 | 200 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 12 mg/kg |
| Zawartość tauryny | 700 mg/kg |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Fosfor | 0,3% |
| Zawartość magnezu | 0,02% |
| Wapń | 0,35% |
| Popiół surowy | 2% |
| Wartość energetyczna (na 100 g) | 280 kJ |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Nie zawiera | Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO) |
| Nie zawiera | Syntetyczny barwnik |
| Nie zawiera | Środek konserwujący |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 80mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.