BOZITA Mięsne kawałki z kurczakiem w galaretce 370g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9.45
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9.45
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 370 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość | 109mm |
| Długość | 83mm |
| Wysokość | 45mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.