BOZITA Kawałki kurczaka w galaretce dla psa 370g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8.75
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość porcji | 370 g |
| Waga produktu | 370 g |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Fosfor | 0,3% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Białko | 7% |
| Zawartość wilgoci | 84% |
| Wapń | 0,4% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 90mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.