BOSCH Soft Senior Kozina&Ziemniak - sucha karma dla psa - 12,5kg
Dostępność: 18 szt.
Cena: 299.92 Cena przed promocją: 333.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 18 szt.
Cena: 299.92 Cena przed promocją: 333.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Koza |
| Wiek pupila | Junior |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Seria | BOSCH Soft |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Popiół surowy | 5,5% |
| Białko | 19% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Włókna surowe | 7,5% |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 460mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.